Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Eric Mr. Eric
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-15267856755 Е-пошта:ericluo2011@gmail.com
Избрана производи
За нас
Dongguan Huitong Automatic Machinery Technology Co копродукции, Ltd е професионален производител во ултразвучната апликација, и текстилната и неткаен производна машинерија во индустријата во Пацифик Азија. Нашата компанија поседува независно истражување, развој и способност за производство, кое е интегрирано во продажба и производство. Производите главно се применуваат за следниве индустрии: медицинска маска, индустрија и здравствена маска, производи за еднократна употреба, класа на текстил, неткаен и други. Huitong поседува софистицирани производствени искуства со децении и може да обезбеди нестандардна опрема со цел да ги исполни специфичните барања на клиентите. Хуитонг постојано создава широки пазари преку нашата сопствена култура на претпријатијата: Сите реки се влеваат во морето, ориентирани кон луѓе, полни со живост и живост, напредно истражување и развој и производство на технологија, прецизен сервис на свеста за пост-продажба. Huitong секогаш се фокусира на истражување и развој на нови производи, исполнувајќи ги барањата на клиентите по разумна цена. Имаме напредна опрема за да се грижиме за трендовите на пазарот.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Dongguan Huitong Automatic Machinery Technology Co копродукции, Ltd е професионален производител во ултразвучната апликација, и текстилната и неткаен производна машинерија во индустријата во Пацифик Азија. Нашата компанија поседува независно истражување, развој и способност за производство, кое е интегрирано во продажба и производство. Производите главно се применуваат за следниве индустрии: медицинска маска, индустрија и здравствена маска, производи за еднократна употреба, класа на текстил, неткаен и други. Huitong поседува софистицирани производствени искуства со децении и може да обезбеди нестандардна опрема со цел да ги исполни специфичните барања на клиентите. Хуитонг постојано создава широки пазари преку нашата сопствена култура на претпријатијата: Сите реки се влеваат во морето, ориентирани кон луѓе, полни со живост и живост, напредно истражување и развој и производство на технологија, прецизен сервис на свеста за пост-продажба. Huitong секогаш се фокусира на истражување и развој на нови производи, исполнувајќи ги барањата на клиентите по разумна цена. Имаме напредна опрема за да се грижиме за трендовите на пазарот.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање